Met Cambridge English verover jij de wereld

Cambridge Engels is niet persé moeilijker dan vwo-Engels, maar het bestaat uit andere onderdelen, waaronder Use of English. Er ligt meer nadruk op de finesses van de Engelse taal en bij het examen gebruik je geen hulpmiddelen, zoals woordenboeken of een laptop.

Uitdagend, maar daar krijg je heel veel voor terug!

Een Cambridge certificaat wordt namelijk door meer dan 25.000 universiteiten, werkgevers en overheden over de hele wereld erkend. Daarmee open je dus de deuren openen voor verschillende vervolgopleidingen en verbeter je de kans op een (internationale) baan.

Op het Beekdal bieden we in het vierde leerjaar Cambridge lessen aan. In de 5e (havo) en 6e (vwo) doe je vervolgens examen op 2 niveaus.

Ben jij benieuwd of de uitdaging van het Cambridge Engels bij je past? Bij de vakkenvoorlichting tijdens de Beekdagen (om precies te zijn op 24 januari) besteden we hier uiteraard aandacht aan en kun je al jouw vragen stellen.

Speciaal voor ouders organiseert The British Council een webinar.

“The webinar will introduce parents to the importance and value of Cambridge English qualifications. They will also introduce teachers and parents to Cambridge English Qualifications Digital, launching at the end of March.”


Het webinar vindt plaats op 31 januari en 8 februari, van 19:00 – 19:45uur.

Inschrijven kan via deze link.